Zatrzymany

i

Autor: Policja Zatrzymany

Roztrzaskał jaguara

Sensacyjny pościg na Woli w Warszawie! Miał trzy sądowe zakazy, był naćpany i wiózł swoim jaguarem narkotyki

2022-12-29 8:14

Sensacyjny pościg ulicami Woli! W Wigilię Bożego Narodzenia policjanci zauważyli jaguara bez tablicy rejestracyjnej. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać! Mundurowi natychmiast ruszyli za nim w pościg. Uciekinier zakończył szaleńczą jazdę na znaku drogowym i zaczął zwiewać pieszo. Wtedy dopadli go funkcjonariusze. Okazało się, że był naćpany.

Pościg na Woli. Jaguarem wiózł narkotyki

Szaleńczy pościg ulicami Warszawy. 24 grudnia o godz. 7 rano policjanci chcieli skontrolować starego jaguara bez rejestracji. - Funkcjonariusze użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania pojazdu. Kierujący jednak przyspieszył, nie zatrzymując się do kontroli. Policjanci podjęli za nim pościg. Mężczyzna uciekając nie wyhamował i najechał na znak drogowy. Kierujący wysiadł z auta i dalej kontynuował ucieczkę pieszo – mówi nadkom. Marta Sulowska. - Na miejsce przyjechały inne załogi policyjne. Kilka minut później 34-latek został zatrzymany. Okazało się, że mężczyzna miał trzy aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, kolejno na 60 miesięcy i dwa na 48 miesięcy. W aucie posiadał mefedron, a sam kierował pod wpływem narkotyków – informuje policjantka.

Zatrzymany trafił na komendę. Tam usłyszał litanię zarzutów: niewykonania polecenia zatrzymania pojazdu, prowadzenia pojazdu w czasie obowiązywania sądowych zakazów prowadzenia pojazdów, posiadania narkotyków oraz kierowania pod ich wpływem w okresie orzeczonego obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Grozi za to nawet do 5 lat za kratami.

Sensacyjny pościg na Woli. Miał trzy sądowe zakazy, był naćpany i wiózł swoim jaguarem narkotyki

i

Autor: Policja Sensacyjny pościg na Woli. Miał trzy sądowe zakazy, był naćpany i wiózł swoim jaguarem narkotyki
Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem policyjnego pościgu?