Sklepy otwarte w Poniedziałek Wielkanocny w Warszawie. Czy Żabka i Freshmarket będą otwarte 5.04.2021?

2021-04-04 19:00
Sklepy otwarte w Poniedziałek Wielkanocny w Warszawie. Czy Żabka i Freshmarket będą otwarte 5.04.2021?
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Czy 5.04.2021 będą otwarte sklepy. Niestety, w Poniedziałek Wielkanocny również obowiązuje zakaz handlu. Nie oznacza to jednak, że nie będzie gdzie zrobić awaryjnych zakupów. Nie wszystkie sklepy w Warszawie będą zamknięte. Gdzie zrobimy zakupy 5.04.2021? Jak będą otwarte sklepy w okresie świątecznym w stolicy? Sprawdź!

Sklepy otwarte w Poniedziałek Wielkanocny, 5.04.2021

W Poniedziałek Wielkanocny również obowiązuje zakaz handlu. Tego dnia zamknięte będą supermarkety i sklepy wielkopowierzchniowe. Na szczęście, otwarte w święta mogą być małe sklepy, pod warunkiem, że za ich ladą stanie właściciel.

Pełna lodówka nagle w święta zrobiła się pusta? Nic straconego! W Poniedziałek Wielkanocny nie wszystkie sklepy będą zamknięte. Które sklepy będą otwarte w Warszawie 5.04.2021?

Gdzie zrobić zakupy w Poniedziałek Wielkanocny ?

W Poniedziałek Wielkanocny niestety większość sklepów będzie zamknięta. Będą to przede wszystkim o supermarkety. Jest jednak szansa, by dokupić produkty, których zabrakło. Otwarte mogą być niektóre sklepy osiedlowe. Oczywiście pod warunkiem, że to ich właściciele staną za sklepową ladą. Co więcej, otwarte będą również niektóre sklepy sieci Freshmarket czy Żabka. Warto jednak pamiętać, że sklepy te będą czynne w niestandardowych godzinach, mogą więc być otwarte krócej niż zazwyczaj. W Poniedziałek Wielkanocy również stacje benzynowe będą świadczyć usługi jak w normalny, pracujący dzień. Czynne będą również apteki dyżurujące.

Żabka - godziny otwarcia w Poniedziałek Wielkanocny 2021

Czy sklepy Żabka będą otwarte w Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia 2021? Oczywiście, tak! W jakich godzinach będzie otwarta Żabka w Poniedziałek Wielkanocny? Niestety w niestandardowych. Co więcej, każdy sklep w dni świąteczne ma indywidualne godziny otwarcia. Przed wyjściem na zakupy warto upewnić się, czy Żabka w Twojej okolicy jest otwarta.

Wielkanoc 2021 w Warszawie. Czytaj więcej:

Kardynał Kazimierz Nycz zasłabł na mszy świętej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE