Legenda Legii została okradziona

Autor: Super Express Legenda Legii została okradziona

Skradziono samochód legendarnego zawodnika Legii Warszawa [ZDJĘCIE]

2018-01-31 21:01

O sprawie poinformował jego wnuk, Michał. "Wczoraj wieczorem, około godziny 20-21 przy ulicy Ostródzkiej została skradziona szara Mazda 3 należąca do Lucjana Brychczego. Jeśli ktoś by coś widział albo słyszał prosimy o kontakt" - czytamy na jego profilu.

Sprawa została już zgłoszona na policję. Lucjan Brychczy to jeden z najbardziej zasłużonych zawodników Legii. Razem ze stołecznym klubem czterokrotnie wywalczył tytuł mistrza Polski, również czterokrotnie zdobył krajowy Puchar. Jest rekordzistą jeśli chodzi o liczbę rozegranych spotkań w tym klubie, podczas kariery strzelił dla Wojskowych najwięcej goli. W klasyfikacji piłkarzy ekstraklasy zajmuje drugie miejsce.

Lucjan Bryhczy był również pierwszym szkoleniowcem Legii, w tej roli również sięgnął po Puchar Polski - trzykrotnie. W 2013 roku został mianowany honorowym prezesem klubu.