Sport to zdrowie! Spędź niezapomniane wakacje z WSG Academy

2021-06-15 16:44
Sport to zdrowie! Spędź niezapomniane wakacje z WSG Academy
Autor: pixabay.com

Masz dość siedzenia w domu? Chcesz spędzić aktywne wakacje? A przy tym dobrze się bawić? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Warsaw Sport Group. Bo tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi wybiorą się na obóz, a trochę starsi na niezapomniane wczasy.

Po miesiącach społecznej izolacji wszyscy potrzebujemy nie tylko wyjść na miasto, spotkać się ze znajomymi, ale również aktywności fizycznej. Dlatego WSG Academy wyszło naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom ludzi, którzy chcą prowadzić lub już prowadzą aktywny tryb życia.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Ofertę, którą przygotowali skierowali zarówno do dzieci jak i dorosłych. Dla tych, którzy pozostają w Warszawie  WSG Academy oferuje półkolonie w postaci obozów stacjonarnych Warsaw Summer Camp w dwóch tematykach- tenis lub przygoda i zabawa.  Dla tych, którzy chcą wyjechać- obóz przygotowany z myślą o rodzinie Family Sport Camp oraz Cross Fitness Camp. Dla najbardziej wymagających  powstała oferta  Cross Saling – to rejs szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich połączony z treningiem Cross Fitness. Profesjonaliści też coś dla siebie znajdą PROSTEJOV Camp to obóz tenisowy o charakterze zgrupowania sportowego.

Warsaw Summer Camp 2021

To obóz sportowy dla dzieci – półkolonie, który dzieli się na kategorię:

  • Tenis - półkolonie o profilu tenisowym, mające charakter zgrupowania dla młodych sportowców, którzy chcą realizować swoje założenia treningowe pod okiem wysokiej klasy specjalistów oraz dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem.
  • Adventure&Fun - to półkolonie o profilu ogólno sportowym, dla wszystkich dzieci, które chcą zdrowo, aktywnie spędzić wakacyjny czas. W programie znajduje się wiele atrakcji i dyscyplin sportowych oraz fascynujące gry terenowe, których zadaniem poza samą aktywnością ruchową jest rozwój u dzieci dodatkowych umiejętności.
Sport to zdrowie! Spędź niezapomniane wakacje z WSG Academy
Autor: mat.prasowe

Family Sports Camp - Galion 2021

Obóz ma charakter rekreacyjny i skierowany jest nie tylko do rodzin, ale również osób indywidualnych, chcących spędzić wakacje w sposób maksymalnie aktywny. A w programie m.in. treningi tenisowe, zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, cross-fitness, rodzinne gry zespołowe. Nie zabraknie również czasu na strefę SPA i relaksu.

Sport to zdrowie! Spędź niezapomniane wakacje z WSG Academy
Autor: mat.prasowe

Family Sports Camp - Véska S-PORT 2021

Wczasy sportowe z rodziną? Jasne, że tak! Obóz odbędzie się w przepięknym kompleksie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Véska koło Ołomuńca w Czechach, a jego motywem przewodnim są tenis, treningi cross-fitness oraz golf.

PROstejov Camp

To już dwunasta edycja letniego obozu tenisowego dla dzieci i młodzieży, podczas, którego każdy z uczestników będzie mógł uczestniczyć w kompleksowym procesie szkolenia przygotowanym przez specjalistów WSG Academy, otrzyma wsparcie merytoryczne, będzie mógł uczestniczyć w sparingach, a także konsultacjach z czeskimi trenerami. Treningi będą odbywały się w systemie, w jakim szkolą się czescy tenisiści w kat. U-10 do U-18, składającym się z trzech bloków treningowych: poranny blok (zajęcia w grupach i praca nad techniką), popołudniowy (akłada wykorzystanie porannych ćwiczeń w praktyce podczas rywalizacji punktowej oraz treningów zadaniowych) i wieczorny blok (sparingi (singiel/debel/mikst) oraz trening mentalny, warsztaty żywieniowe lub przeznaczony będzie na regenerację).

Więcej informacji znajdziecie >>tutaj<<, a poniżej zajdziecie konkurs przygotowany przez WSG Academy.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE