S8

i

Autor: East News

Co tam robiła?

Starsza kobieta szła poboczem trasy S8. Wylądowała w szpitalu

2023-07-20 14:50

W środowy wieczór (18 lipca) strażnicy miejscy otrzymali bardzo niepokojące zgłoszenie. Poboczem trasy ekspresowej S8 szła starsza kobieta! Stwarzało to poważne zagrożenie nie tylko dla niej, ale także dla innych użytkowników drogi, którzy próbując ją ominąć, mogliby spowodować wypadek. Koniec końców kobieta trafiła do szpitala. Co tam się stało?

Seniorka szła trasą S8

Było kilka minut po godz. 20, gdy do strażników miejskich patrolujących okolicę, podjechał rowerzysta. Mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że nieopodal poboczem trasy szybkiego ruchu S8 idzie kobieta! Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. W każdej chwili mogło dojść do tragedii.

Funkcjonariusze odnaleźli seniorkę nieopodal zjazdu przy ul. Lazurowej. - Osiemdziesięciolatka poinformowała strażników, że jechała samochodem, w którym skończyło się paliwo. Pozostawiła więc pojazd na poboczu „jakiś kilometr wcześniej” i postanowiła pójść po pomoc. Seniorka miała przy sobie kluczyki do auta - przekazała Straż Miejska.

Starsza kobieta trafiła do szpitala

Osiemdziesięciolatka sprawiała wrażenie ogólnie zagubionej. W pewnej chwili kobieta stwierdziła, że jest jej zimno i słabo. Strażnicy owinęli ją kocem termicznym i wezwali pogotowie ratunkowe oraz patrol policji, któremu przekazali informację o pozostawionym na trasie samochodzie. Karetka przewiozła starszą kobietę do szpitala.

Sonda
Czy masz zaufanie do Straży Miejskiej?