Koszmarny wypadek na terenie szkoły podstawowej. Robotnik spadł z rusztowania. W akcji śmigłowiec LPR

i

Autor: KPP w Żurominie Koszmarny wypadek na terenie szkoły podstawowej. Robotnik spadł z rusztowania. W akcji śmigłowiec LPR

Dramat

Koszmarny wypadek na terenie szkoły podstawowej. Robotnik spadł z rusztowania. W akcji śmigłowiec LPR

2023-07-20 8:35

Nieszczęśliwy wypadek na terenie Szkoły Podstawowej w miejscowości Zielona w pow. żuromińskim. 49-letni mężczyzna spadł z rusztowania. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który przetransportował rannego z urazem kręgosłupa do szpitala w Olsztynie. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają żuromińscy policjanci.

Zielona. Robotnik spadł z rusztowania

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę (19 lipca) około godz. 11:40 na terenie Szkoły Podstawowej w miejscowości Zielona. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni mężczyzna pracował sam. W trakcie rozstawiania konstrukcji rusztowania z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn mężczyzna spadł na ziemię, z wysokości około 2 metrów - przekazał asp. Tomasz Łopiński z żuromińskiej policji.

Funkcjonariuszom nie udało się ustalić naocznych świadków dramatycznego zdarzenia. Pomoc wezwał pracownik innej firmy wykonującej równolegle prace związane z tą inwestycją.

Ranny 49-latek w szpitalu

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście 49-letni mieszkaniec Iławy przeżył upadek. Z urazem kręgosłupa został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.

Okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku wyjaśniają żuromińscy policjanci.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?