Szok!

Tragedia na jeziorze pod Otwockiem! Rzucili się na ratunek kobiecie. Nie dało się nic zrobić

2023-07-19 22:53

Tragedia pod Otwockiem! Plażowicze dostrzegli w wodzie ciało kobiety. Na miejsce natychmiast ruszyli wezwani ratownicy i strażacy z nadzieją, że uda się pomóc tonącej kobiecie. Niestety, okazało się, że jest już o wiele za późno. Strażacy nie próbowali nawet reanimować wyłowionej z wody osoby. Jej zwłoki dryfowały w wodzie od kilku dni.

Otwock. Makabryczny widok. Zwłoki kobiety pływały w jeziorze

Dramatyczne zgłoszenie o dryfującej po jeziorze kobiecie strażacy dostali w środę (20 lipca) przed godziną 13. - Ze zgłoszenia wynikało, że na jeziorze topie się kobieta. Po drodze okazało się, że poszkodowana już nie żyje. Ratownicy przy pomocy łodzi wyciągnęli ją na brzeg. Odstąpiono od czynności ratunkowych, gdyż ciało znajdowało się w wodzie od kilku dni – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” mł. asp. Bartłomiej Baran.

Trwa sezon wakacyjny i piękna pogoda. Co chwila na Mazowszu dochodzi do tragedii nad wodą. Informowaliśmy o zgonie żołnierza, który utonął w rzece Utrata w miejscowości Błonie pod Warszawą. Sprawę jego śmierci bada prokuratura. Wiadomo, że zmarł w czasie wolnym od służby. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany