Warszawa: Tragedia na Ursynowie. Mężczyzna spadł z rusztowania. Nie przeżył upadku

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz / Super Express zdjęcie ilustracyjne

Co tam się stało?

Warszawa: Tragedia na Ursynowie. Mężczyzna spadł z rusztowania. Nie przeżył upadku

2022-08-08 9:48

Dramatyczny wypadek w al. Komisji Edukacji Narodowej na warszawskim Ursynowie. W sobotę, 6 sierpnia, z rusztowania przy jednym z bloków upadł mężczyzna. Niestety, mimo szybkiej akcji służb ratunkowych, nie udało się uratować jego życia. Śledztwo w tej sprawie prowadzą już policjanci pod nadzorem prokuratora.

Było około godz. 13 w sobotę, 6 sierpnia, gdy mieszkańcy al. Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie usłyszeli huk. Po kilku chwilach okazało się, że z rusztowania przy jednym z bloków spadł mężczyzna. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe - straż pożarną, pogotowie i policję. 

Informację o tragicznym wypadku potwierdziła Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. - Mężczyzna spadł z wysokości i niestety w wyniku upadku zmarł na miejscu - poinformowała policjantka. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie doszło do wypadku oraz tego, kim jest ofiara. - Na tę chwilę możemy wykluczyć udział osób postronnych w zdarzeniu - podkreśliła Gabriela Putyra. 

Okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci tragedią. Dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia będzie wyjaśniać policja i prokuratura.

Na ziemi leży różaniec i pudełko z Matką Boską. Wstrząsający obraz po katastrofie autokaru na Chorwacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany