Plebiscyt Warszawiaki 2022. Wybieramy najlepszych w stolicy!

i

Autor: facebook

ZGŁOŚ KANDYDATA!

Startuje plebiscyt Warszawiaki 2022. Wybierzmy to co najlepsze w stolicy! 10 kategorii

2023-01-05 9:41

Plebiscyt „Warszawiaki” ma doceniać to, co w stolicy najlepsze. To sami mieszkańcy najpierw zgłaszają propozycje, a później w głosowaniu wybierają laureatów. Czas więc na zgłaszanie kandydatur do „Warszawiaków 2022”! - To chyba najbardziej demokratyczny i niezależny plebiscyt w Warszawie - powiedział o pomyśle "Warszawiaków" jeden z laureatów z ubiegłych lat. Zachęcamy zatem mieszkańców stolicy do wyłapywania i zgłaszania osób, przedsiębiorców, społeczników, którzy Waszym zdaniem zasługują na docenienie.

Plebiscyt pod patronatem „Super Expressu” powraca po dwóch latach pandemicznej przerwy. Ostatni raz wyróżnienia „Warszawiaków” rozdaliśmy za 2019 rok. Teraz każdy mieszkaniec Warszawy może do 25 stycznia zgłaszać propozycje na stronie www.warszawiaki.pl 1 lutego ogłoszone zostaną nominacje w poszczególnych kategoriach i rozpocznie się głosowanie finałowe. Zwycięzcy spotkają się na finałowej gali w marcu.

Plebiscyt „Warszawiaki” ma doceniać to, co w stolicy najlepsze. To sami mieszkańcy najpierw zgłaszają propozycje, a później w głosowaniu wybierają laureatów. Czas więc na zgłaszanie kandydatur do „Warszawiaków 2022”!

- 7. edycja plebiscytu to „strzał w dziesiątkę”. W tym roku wyłonimy zwycięzców w 10 kategoriach: Kawiarnia, Restauracja, Sport, Kultura, Rozrywka, Zdjęcie, Wydarzenie i Warszawiak Roku. Wprowadzamy też nowości - wybierzemy Dzielnicę Roku oraz „Inicjatywę Roku” – zapowiada pomysłodawca i współorganizator „Warszawiaków” Bartosz Kańtoch, dziennikarz Radia Eska.

Kategoria "Dzielnica Roku" oczywiście nominacji nie potrzebuje. 18 warszawskich dzielnic będzie natomiast czekać na Wasze głosy w samym procesie głosowania. Wybierzmy tę, która - zdaniem mieszkańców - rozwija się najprężniej, w której najwięcej się dzieje i która z jakiegoś powodu w 2022 roku wyróżniła się.

Szczegóły oraz cały przebieg Plebiscytu Warszawiaki 2022 można śledzić na www.warszawiaki.pl oraz w mediach społecznościowych Warszawiaków: Facebook, Instagram, YouTube i TikTok

A tak było na gali finałowej Warszawiaki 2019. Obejrzyjcie GALERIĘ:

Nasi Partnerzy polecają