STRASZLIWA przepowiednia JASNOWIDZA Jackowskiego! Dojdzie do groźnego pożaru

2020-02-21 8:12 ZPL
Straszliwa przepowiednia jasnowidza Jackowskiego! Dojdzie do groźnego pożaru
Autor: DOMIN Straszliwa przepowiednia jasnowidza Jackowskiego! Dojdzie do groźnego pożaru

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny postanowił przepowiedzieć, co czeka Warszawę w najbliższym czasie. Przed kilkunastoma dniami słynny jasnowidz z Człuchowa opowiedział o tym, jak będzie wyglądało lato w stolicy. Tym razem Krzysztof Jackowski przepowiada groźny pożar!

Krzysztof Jackowski, znany również jako jasnowidz z Człuchowa, zajmuje się głównie poszukiwaniem osób zaginionych. Czasem jednak - jako wizjoner - przepowiada przyszłość i skupia się na tym, co może czekać Polskę i świat w najbliższym czasie. Ostatnio wielkie zainteresowanie wzbudziła jego wizja dotycząca lata 2020 w stolicy, która nie brzmiała zbyt optymistycznie. - Mam wrażenie, w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły - powiedział w rozmowie z SE.pl Krzysztof Jackowski. Jego kolejna przepowiednia także może przestraszyć warszawiaków.

Największe atrakcje w Warszawie – TOP 10

- Nie mówię, że cały spłonie, ale będzie pożar dużego, wysokiego budynku. Kojarzy mi się, że może dojść do jakiego pożaru w wieżowcu - przewiduje słynny jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski.