Strefa Kids Training, czyli w-f z Calypso Fitness

2020-03-27 14:15 AKn
Dzieci sport
Autor: mat.prasowy

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia. Również w obecnym, wyjątkowym i trudnym dla wszystkich czasie sieć dba o swoich klubowiczów i ich rodziny. Ogłoszenie na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego uniemożliwia uczęszczanie do klubów fitness podobnie jak do szkół. Zachęcenie dziecka do aktywności fizycznej w tym trudnym dla wszystkich czasie może okazać się wyzwaniem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tysięcy Polaków, sieć klubów Calypso Fitness wprowadziła cykl zajęć dla dzieci i rodziców, pod nazwą „Strefa Kids Training, czyli w-f z Calypso Fitness”. Marka Calypso po raz kolejny udowodniła, że dostarcza nie tylko klientom usługi na najwyższym poziomie przygotowując treningi online, które angażują dorosłych i dzieci i to zupełnie bezpłatnie.

W-f w domowym zaciszu!

Aktywność fizyczna przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego oraz ma pozytywny wpływ zdrowie i samopoczucie. Dlatego sieć klubów Calypso Fitness zachęca rodziców do aktywizowania dzieci w trosce o ich zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Treningi dla dzieci i rodziców z powodzeniem mogą stać się alternatywą dla zajęć wychowania fizycznego. Pozostawanie w domu nie może być powodem do zaprzestania wykonywania ćwiczeń przez dzieci i młodzież.

Calypso Fitness przewidziało szereg treningów dla dorosłych i dzieci w różnym wieku. Filmy publikowane są na fanpage FB Calypso Fitness (link >>tutaj<<) oraz udostępniane na playliście na YT. Pierwszy film można już obejrzeć >>tutaj<<. Warto jeszcze raz podkreślić, że są one ogólnodostępne i całkowicie bezpłatnie.

Materiał partnerski