Styczeń pełen filmowych emocji! Na te premiery czekają wszyscy

i

Autor: Karina Szymczuk, W-Impact Styczeń pełen filmowych emocji! Na te premiery czekają wszyscy

Styczeń pełen filmowych emocji! Na te premiery czekają wszyscy

2021-01-04 7:20

Wybierasz się na „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, film „Gierek” lub komedię romantyczną „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”? Na te oraz wszystkie inne filmy z repertuaru Multikina bilety możesz kupować online lub w aplikacji mobilnej oszczędzając czas i wybierając najkorzystniejszą cenę.

Już w najbliższy piątek, 7 stycznia premierę ma komedia Koniec świata czyli Kogel Mogel 4. W filmie miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

Ponadto 21 stycznia na wielkim ekranie pojawi się „Gierek”. Tytułowe nazwisko słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. W filmie występują między innymi: Michał Koterski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sebastian Stankiewicz, Antoni Pawlicki i Rafał Zawierucha.

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! 28 stycznia premierę ma komedia „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Multikino ma również kilka propozycji dla najmłodszych kinomanów. 14 stycznia do kin trafi animacja „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” z Maggie - pomysłowym wombatem i Bradley’em miłością jej życia i najlepszym przyjacielem, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia. Natomiast 21 stycznia premierę ma przebojowa, animowana komedia „Sing 2”, która powraca z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami. Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła. Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore.

Bilety w najkorzystniejszej cenie na premierowe seanse można nabyć na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.

Styczeń pełen filmowych emocji! Na te premiery czekają wszyscy

i

Autor: Multikino

Artykuł Sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają