Szaleńcy biegali po tunelu metra! WSTRZYMANO ruch na sześciu stacjach

2020-02-09 21:04
Metro warszawskie
Autor: Andrzej Lange/SUPER EXPRESS Metro warszawskie

Niewiarygodne rzeczy działy się w warszawskim metrze w miniony weekend. W nocy z 8 na 9 lutego służby dostały zgłoszenie o wtargnięciu osób nieuprawnionych w torowisko tunelu metra. Czy udało się schwytać bezmyślnych poszukiwaczy przygód?

W nocy z soboty na niedzielę, kilka minut po północy, na stacji Imielin na torowisko tunelu metra wtargnęły osoby nieuprawnione. Na czas działań służb wstrzymano ruch na sześciu stacjach.

Warszawski Transport Publiczny ostrzegł pasażerów i zamieścił na swojej stronie komunikat:

W związku ze zdarzeniem na stacji metra Imielin zamknięte zostały stacje: Kabaty, Natolin, Imielin, Stokłosy, Ursynów, Służew. Metro linii M1 kursuje w pętli Wilanowska – Młociny – Wilanowska. Uruchomiono linię zastępczą „Z” kursującą na trasie: Metro Wilanowska – Rolna – Al. Harcerzy Rzeczypospolitej – Al. Komisji Edukacji Narodowej – os. Kabaty Przepraszamy za utrudnienia.

ZOBACZ TEŻ: Wstydź się, mistrzu parkowania! Nietypowy PLEBISCYT Straży Miejskiej

Metro zmuszone było wprowadzić zmienioną organizację ruchu, przeprowadzono sprawdzenie szlaku i wykonanie przejazdów testowych. Po tych czynnościach wznowiono ruch na całej linii. - Osoby, które wtargnęły na torowisko, nie zostały ujęte – poinformowała Anna Bartoń, rzecznik Metra Warszawskiego.

FERIE W WARSZAWIE: Przestanie jeździć wiele autobusów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE