Tajemnicza śmierć na Nowym Świecie. Mężczyzna zmarł od ciosu nożem?

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. BICEPS / SUPER EXPRESS Tajemnicza śmierć na Nowym Świecie. Mężczyzna zmarł od ciosu nożem?

Tajemnicza śmierć na Nowym Świecie. Mężczyzna zmarł od ciosu nożem?

2022-05-08 12:35

Groza w samym centrum Warszawy. W ciepłą majową noc, do jednego ze sklepów na Nowym Świecie miał wejść ranny mężczyzna. Świadkowie zdarzenia zadzwonili na 112 i wezwali służby. Ratownicy medyczni dotarli na miejsce i próbowali uratować życie mężczyzny, jednak to się nie udało. - Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej i wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł - poinformowała policja.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 7 na 8 maja. Policja jednak nie zdradza godziny zdarzenia, ani tego w którym sklepie na Nowym Świecie doszło do zdarzenia. - Tej nocy otrzymaliśmy zgłoszenie, że do jednego ze sklepów przy ul. Nowy Świat przyszedł ranny mężczyzna. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, zostały wezwane także służby ratunkowe. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej i wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł - mówi „Super Expressowi” Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. - Nad sprawą cały czas intensywnie pracują policjanci, a sprawa objęta jest nadzorem prokuratury - dodaje policjantka Gabriela Putyra.

Zmarł od ciosu ostrym narzędziem?

- Nieoficjalnie ustaliliśmy, że mężczyzna najprawdopodobniej został raniony ostrym narzędziem. Wcześniej miało dojść do awantury na rogu Foksal i Nowego Światu - czytamy na portalu tvn24.pl. Policja jednak nie potwierdza informacji podanej przez dziennikarzy tvn. - O szczegółach będzie informować prokuratura - mówi Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Dom pomocy zamienił w piekło. Fałszywy ksiądz uśmiercił 12 pensjonariuszy
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE