Koszmar na drodze

Tragedia pod Sierpcem. Bus zmiażdżył osobówkę. Nie żyje kobieta, 5 osób rannych w tym dzieci

2023-12-11 7:31

Tragiczny wypadek w miejscowości Kisielewo pod Sierpcem. W niedzielę (10 grudnia) wieczorem na drodze krajowej nr 10 osobowy ford i renault roztrzaskały się na drodze. Zanim nadeszła pomoc jedna osoba już nie żyła. 5 kolejnych trafiło do szpitala. Wśród rannych jest dwoje dzieci. Droga w czasie akcji ratunkowej była całkowicie zablokowana.

Kisielewo. Auta roztrzaskały się na drodze. Nie żyje kobieta, 5 osób rannych

Dramat rozegrał się już po zapadnięciu zmroku. Na drodze pomiędzy Sierpcem a Drobinem bus zderzył się z osobówką. - O godz. 19:02 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na DK 10 w miejscowości Kisielewo. Po około 5 godzinach wróciliśmy do bazy – informują w serwisie społecznościowym druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawidzu Kościelnym. Strażacy udostępnili też zdjęcia z miejsca wypadku. Widać na nich zmiażdżone pojazdy. Ze zdjęć wynika, że doszło do uderzenia bocznego. Bus zmiażdżył bok osobówki.

Więcej informacji przekazała Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu. - Jednej z poszkodowanych nie udało się uratować, 5 osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci, poszkodowanych przetransportowano do szpitali – czytamy w opublikowanym na Facebooku poście.

Na razie nie znamy dokładnych przyczyn i okoliczności tej tragedii. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury.

Quiz. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy?

Pytanie 1 z 10
Musisz zadzwonić po pogotowie. Który numer wybierzesz?
Karetka pogotowia
Nasi Partnerzy polecają