Tragiczny wypadek pod Otwockiem. Auto roztrzaskane, kierowca nie żyje

i

Autor: policja.pl Tragiczny wypadek pod Otwockiem. Auto roztrzaskane, kierowca nie żyje

Pasażerka w szpitalu

Tragiczny wypadek pod Otwockiem. Auto roztrzaskane, kierowca nie żyje

2023-07-16 16:14

Tragiczny wypadek w miejscowości Dyzin w pow. otwockim. Wczesnym rankiem w niedzielę (16 lipca) osobowe audi roztrzaskało się o przydrożne drzewa. Kierowca pojazdu zginął na miejscu. Jego pasażerka została przetransportowana do szpitala. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Dyzin. Audi roztrzaskało się na drzewach

Informacja o tragicznym wypadku w miejscowości Dyzin (pow. otwocki) wpłynęła do służb chwilę przed godz. 430 rano w niedzielę, 13 lipca. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym audi z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn stracił nagle panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewa.

Mężczyzna zgiął na miejscu. Jak przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji, autem podróżowała również kobieta. Pasażerka miała o wiele więcej szczęścia od kierowcy. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala na dalsze badania.

Policja prowadzi czynności

Na miejscu tragicznego wypadku w Dyzinie funkcjonariusze wykonali szereg czynności pod nadzorem prokuratora. Policjanci z Otwocka będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany