Ukradł psa spod sklepu. Powód może zaskakiwać

2021-09-01 13:08
Ukradł psa spod sklepu. Powód może zaskakiwać
Autor: Pixabay Ukradł psa spod sklepu. Powód może zaskakiwać

Szokujący incydent pod Warszawą. Młody mężczyzna ukradł psa! Zwierzę czekało przed sklepem na swoją właścicielkę, która właśnie robiła zakupy. Wówczas 24-latek postanowił przepalić smycz i zabrać czworonoga. Sytuację zauważyła przypadkowa kobieta, która zatrzymała mężczyznę i wezwała patrol policji.

Akcja pod sklepem w Piastowie rozegrała się bardzo szybko. Pod sklepem na ul. Wysockiego na swoją właścicielkę czekał pies. Kobieta robiła właśnie zakupy, gdy do jej czworonoga podszedł 24-latek. Mężczyzna zapalniczką przepalił smycz i ruszył z psem w kierunku ul. Wojska Polskiego.

Świadkiem niepokojącej sytuacji była inna kobieta, która natychmiast postanowiła działać. Ruszyła za złodziejem czworonoga, zatrzymała go i wezwała policję. Niedługo później na miejscu zjawiła się również właścicielka psa.

Mundurowi podczas czynności wyczuli mocną woń alkoholu, którą czuć było od 24-latka. Badanie alkomatem tylko potwierdziło ich przypuszczenia. Mężczyzna był kompletnie pijany! - Miał on 2,6 promila - przekazała kom. Karolina Kańka z policji w Pruszkowie.

Złodziej psa został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu młody mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. 24-latek tłumaczył, że chciał wyprowadzić psa na spacer! Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Ukradł psa spod sklepu. Powód może zaskakiwać
Autor: KPP w Pruszkowie Ukradł psa spod sklepu. Powód może zaskakiwać
Mieszkańcy wściekli na Trzaskowskiego. Będzie ścisk w autobusach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE