Wał Miedzeszyński: Zmiana organizacji ruchu [GALERIA]

2019-06-03 17:43

Zmiana organizacji ruchu na Wale Miedzeszyńskim i Trakcie Lubelskim. Zmienią się też rozkłady jazdy autobusów. Sprawdź, jakie zmiany czekają mieszkańców stolicy.

Zmiany zostaną wprowadzone 6 czerwca. Pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Ogórkową i Rosiczki oraz ul. Czarnuszki ruch zostanie skierowany na nowo wybudowaną jezdnię. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. 

Nową jezdnią pojadą także autobusy linii 146 i 702 oraz nocnej N72. Zatrzymywać się będą na nowo wybudowanych przystankach: Podbiałowa, Rozchodnikowa i Czarnuszki. Połączenie z ul. Wał Miedzeszyński straci ul. Czarnuszki – dojazd do niej będzie odbywał się ulicami Rozchodnikową i Celulozy.

Czytaj także: Warszawski Spider-Man usłyszał zarzuty. Wspiął się się na hotel Marriott

Zmienił się już także dojazd do ul. Ogórkowej. W rejonie skrzyżowania z ul. Rosiczki utrzymany jest dojazd do posesji przy Ogórkowej 96. Natomiast mieszkańcy budynków od numeru 67 na południe, na skrzyżowaniu z ul. Rosiczki muszą pojechać prosto i skręcić w prawo na wysokości ul. Podbiałowej.

Czytaj także: "Ośmieceni" czyli gorzka refleksja na Bulwarach [AUDIO]

Wał Miedzeszyński 

Również na tej budowie w czwartek, 6 czerwca, zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Około godz. 14.00 wyłączona z ruchu zostanie wschodnia strona ronda na skrzyżowaniu ulic Wał Miedzeszyński i Trakt Lubelski. Ulica Trakt Lubelski straci połączenie z ul. Wał Miedzeszyński. Ruch w ciągu ul. Wał Miedzeszyński będzie utrzymany – jadący od strony granicy miasta przejadą przez środek ronda i wrócą na właściwą jezdnię za skrzyżowaniem. W drugą stronę ruch będzie się odbywał bez zmian.

Pożar składowiska w Ostrowie Wielkopolskim. Zobacz wideo:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE