Dodatkowe oznaczenia w tramwajach w związku z koronawirusem

i

Autor: Urząd m.st. Warszawy, mat. prasowe

Warszawa: Ciężarówka zerwała sieć trakcyjną. Utrudnienia w komunikacji

2020-04-15 15:15

Trudne chwile przeżywają dzisiaj pasażerowie warszawskiej aglomeracji. W pobliżu skrzyżowania ul. Puławskiej z al. Wilanowską ciężarówka z podnośnikiem hydraulicznym zerwała zerwała sieć trakcyjną. Wprowadzono zmiany w ruchu tramwajowym. Sprawdź, jakimi ulicami jeżdżą tramwaje.

U zbiegu ul. Puławskiej i al. Wilanowskiej w Warszawie ciężarówka z podnośnikiem hydraulicznym zaczepiła o sieć trakcyjną. W związku ze zdarzeniem wprowadzono zmiany w ruchu tramwajowym, tramwaje jeżdżą do ul. Woronicza - poinformował w środę ZTM.

ZOBACZ TEŻ: 15 milionów złotych dla naukowców walczących z koronawirusem. Jak dostać pieniądze?

Tramwaje linii 4, 10, 35 jadące w kierunku Wyścigów oraz linii 14 - kierunek Metro Wilanowska zostały skierowane na ul. Woronicza. Przyczyną zmiany ich kursów jest zerwanie sieci trakcyjnej.

ZTM uruchamia autobusową linię "Z" na trasie: Metro Wilanowska - Puławska - Królikarnia 02 - Puławska - Metro Wilanowska.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sklepy czynne w niedziele i zmiana godzin "zakupów dla seniora" - tak ważna branża chce odmrażać gospodarkę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE