Warszawa: DRAMAT MIESZKAŃCÓW. Chodniki toną w fekaliach na Ursynowie!

2020-09-19 10:26 Norbert Amlicki
Fekalia na chodniku
Autor: Kajetan Oogie Dżonson Fekalia na chodniku

Bród i smród towarzyszy mieszkańcom Ursynowa. Piesi nie mogą przejść w spokoju bo na chodniku zalegają końskie odchody. To już nie pierwszy raz jak fekalia zalegają niesprzątnięte na Ursynowie. Mieszkańcy są bezradni.

Plaga karaluchów na Ursynowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Nie rozumiem czy ci ludzie nie mają wyobraźni jak to śmierdzi? - skarży się rozżalony mieszkaniec Kabat. To już nie pierwszy taki problem, z którym musi się zmierzyć mężczyzna. W zeszłym roku centralnie końskie łajno było przez ponad miesiąc centralnie przed wejściem do jego domu. W tym roku końskie odchody można znaleźć w okolicy przystanku Rosnowskiego.Skąd te konie na Ursynowie?

Warszawa: Wybuch w autobusie miejskim!

Internauci są zgodni - to jest karygodne! -Przecież na Ursynowie nie ma żadnej stadniny - żali się internauta. Na Ursynowie nie ma, ale jest niedaleko, bo na Wilanowie. - Wzdłuż Korbońskiego i Rosnowskiego zawsze całe chodniki zas*ane. To ze Stajni Wilanów - grzmi mieszkaniec Ursynowa. Mieszkańcy już nie wiedzą co robić, boją się chodzić po chodnikach, ponieważ czują się jak na "polu minowym". Obywatele Ursynowa apelują, o sprzątanie nie tylko po psach, ale i po koniach.

Fekalia na chodniku
Autor: Kajetan Oogie Dżonson Fekalia na chodniku