Zwrócił im uwagę, wtedy się zaczęło. Młoda para rzuciła się na taksówkarza

i

Autor: Materiały prasowe/Policja Zwrócił im uwagę, wtedy się zaczęło. Młoda para rzuciła się na taksówkarza

Napaść w centrum

Warszawa: Pobili taksówkarza, bo zwrócił im uwagę. 22-latka i 24-latek mogą trafić za kraty

2022-10-17 7:55

Koszmar, napadli taksówkarza, bo odmówił im dalszej jazdy! Na początku października para młodych ludzi zamówiła przejazd. Kierowca nie podejrzewał, że wszystko zakończy się ostra awanturą i uszczerbkiem na zdrowiu. Był już wieczór, młodzi ludzie byli pijani. Nagle w trakcie jazdy 24-latek rozlał na tapicerkę alkohol. Kierowca zatrzymał się i ich wyprosił. Wtedy się zaczęło.

Warszawa. Młodzi ludzie pobili taksówkarza

Policjanci patrolujący tego dnia Al. Niepodległości zobaczyli wieczorem, 6 października, że przy stojącej taksówce szarpią się trzy osoby. Natychmiast ruszyli, żeby ich rozdzielić. - Jak ustalili policjanci, w trakcie przejazdu taksówką jeden z pasażerów wylał alkohol na tapicerkę. Kierowca zatrzymał samochód i nie chciał dokończyć kursu – powiedział sierż. szt. Jakub Pacyniak. Chwilę wcześniej 22-latka i 24-latek rzucili się na kierowcę z pięściami. Policjanci musieli wezwać karetkę, a medycy udzielili poszkodowanemu 23-latkowi pomocy. - Na szczęście jego obrażenia były jedynie powierzchowne – informuje policjant. Funkcjonariusze zatrzymali napastników. Oboje byli pijani. Gdy wytrzeźwieli usłyszeli zarzut uszkodzenia ciała kierowcy. Sąd może orzec w ich sprawie karę nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Napadli na taksówkarza z nożem w ręku

Na początku roku doszło w Warszawie do innej napaści na taksówkarza. Według policyjnych ustaleń dwaj Ukraińcy - 25-letni Volodymir i jego starszy o trzy lata kolega Taras, zaplanowali napad na kierowcę taksówki. Na początku stycznia zamówili kurs z ul. Mączyńskiego na Ursynowie. Samochód podjechał około godziny 12. Jeden z mężczyzn usiadł z przodu, a drugi na tylnej kanapie. Zaatakowali kierowcę... nożem do chleba. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają