Warszawa: Pogoda na piątek! Kiedy się ochłodzi?

2020-09-18 6:00 Norbert Amlicki
Jesień
Autor: Beata Zawrzel/REPORTER

Jest niespodziewanie ciepło w ostatnich dniach. Połowa września bardzo rozpieszcza mieszkańców stolicy. Czy szykuje się ochłodzenie?

Super Raport 17.09 (Goście: Bartosz Arłukowicz - Eurodeputowany KO, Renata Beger - była posłanka Samoobrony oraz prof. Marcin Matczak z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Słońce nad Warszawą wstanie o godz. 6:15. Od rana nie zobaczymy ani grama chmurki, no może z małymi wyjątkami. Po godz. 10 nieco się zachmurzy. Mimo wszystko mieszkańcy  nacieszą się prawdopodobnie ostatnimi promieniami słońca. Można powiedzieć, że pogoda będzie skopiowana z czwartku. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą maksymalnie 19 stopni.

Warszawa: W aptekach tworzą się kolejki jak za PRL. Szczepionki na grypę pilnie poszukiwane! [GALERIA]

Synoptycy nie przewidują żadnych opadów w stolicy. Przez cały dzień wiał będzie południowy wiatr z prędkością dochodzącą do 14 km/h. Wiar wieczorem opadnie, do 10 km/h. Słońce będzie cały dzień na nieboskłonie. Ciśnienie będzie wysokie cały dzień i wyniesie aż do 1015 hPa. Wieczorem temperatura będzie systematycznie spadać nawet do 12 stopni. Słońce schowa się za horyzont o 18:44.