Dramat!

Warszawa: Tragiczny pożar w bloku. Gdy weszli do środka było już za późno. Staruszka nie miała szans

2023-05-30 20:42

Tragiczny pożar w bloku przy ul. Grzybowskiej. Strażacy dostali wezwanie ok. godz. 18 do jednego z mieszkań na 9 piętrze. Gdy udało się ugasić płomienie ich oczom ukazał się makabryczny widok. W spalonym mieszkaniu odnaleźli zwęglone zwłoki starszej kobiety. Jak nieoficjalnie ustalili reporterzy „Super Expressu” tragicznie zmarła, to 91-letnia lokatorka.

Warszawa. Pożar mieszkania na Grzybowskiej. Zwęglone zwłoki starszej kobiety

Służby dostały informacje o pożarze ok. godz. 18. - Na miejscu zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej. Strażacy weszli do mieszkania na 9 piętrze przez klatkę schodową. Jedna osoba została poszkodowana – przekazali stołeczni strażacy. Więcej szczegółów ustaliliśmy w rozmowie z policją. - Na miejscu ujawniono zwłoki starszej kobiety. Trwajączynności policji pod nadzorem prokuratora – powiedziała mł. Asp. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, wielu mieszkańców bloku ewakuowało się na czas akcji gaśniczej ze swoich mieszkań.

Jak ustalił obecny na miejscu reporter „Super Expressu”, tragicznie zmarła 91-latką zajmowała się opiekunka osób starszych. Jak twierdzą sąsiedzi, starsza pani paliła papierosy. Teraz przyczynami tej tragedii zajmują się śledczy.

Do innego pożaru doszło w połowie maja w Nieporęcie. Strażacy przez godzinę próbowali ugasić płonącą motorówkę! Pożar był o tyle groźny, że łódka płonęła w pobliżu stacji benzynowej. Na szczęście oprócz strat materialnych, nikomu nic się nie stało. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?