Wielki kamień wpadł przez szybę i uderzył go w głowę! Kieorwca w ciężkim stanie. Co tam się wydarzyło?

i

Autor: Shutterstock

Szok!

Warszawa. Wielki kamień wpadł przez szybę samochodu i uderzył kierowcę w głowę! Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Co tam się wydarzyło?

2023-07-05 8:16

Dramatyczne zdarzenie na Targówku. Kierowca osobowego auta dostał kamieniem w głowę podczas jazdy! Przez szybę wpadł wielki jak pięść głaz i uderzył mężczyznę. Ciężko ranny trafił do szpitala. Na miejscu pracowała policja. Mundurowi ustalają, jak doszło do tego drogowego dramatu i biorą pod uwagę każdą możliwość.

Warszawa. Kierowca dostał kamieniem wielkości pięści w głowę! Dramat na drodze

Do tragicznych wydarzeń doszło we wtorek (4 lipca) na ul. Zabranieckiej. Ok. godz. 19:30 policjanci dostali zgłoszenie, że na wysokości numeru 14 kierowca skody dostał kamieniem w głowę. - Został uderzony kamieniem, który wpadł przez boczną szybę auta. W wyniku tego uderzenia kierowca został ranny i przetransportowany do szpitala - przekazał w rozmowie z TVN Warszawa sierżant Jacek Wiśniewski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał policjanci biorą pod uwagę wszystkie możliwości. Włącznie z tym, że do kierowcy ktoś rzucił kamieniem.

Jak ustalił obecny na miejscu reporter „Super Expressu” mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku. - Kamień prawdopodobnie wystrzelił spod koła jadącej obok ciężarówki i trafił mężczyznę w głowę. Po uderzeniu kierowca natychmiast stracił przytomność – powiedział.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany