Warszawa: Zdesperowana złodziejka chciała spróbować swego szczęścia w... zdrapkach

2020-12-03 16:38 Norbert Amlicki
Złodziejka podczac ucieczki potrąciła ochroniarza
Autor: policja.gov.pl Seniorka zaatakowała ochroniarza

Kryminalni z targówka złapali kobietę, która była podejrzana o okradanie swego miejsca pracy ze... zdrapek. Kobieta liczyła na podwójne szczęście, po pierwsze licząc na to, że nikt nie zauważy kradzieży, a po drugie na wysoką wygraną w losach. Jedyne co kobieta "wygrała" to więzienie.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży zdrapek totalizatora sportowego. Zgłaszający wskazał jedną z pracownic tego sklepu. Łączne straty skradzionych zdrapek wyniosły łącznie ponad 1000 zł. Policjanci jeszcze tego samego dnia udali się do 45-latki z wizytą. - Podczas przeszukania jej mieszkania kryminalni znaleźli skradzione zdrapki oraz zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością suszu roślinnego. Badanie wykazało, że jest to marihuana. - informuje mł. asp. Irmina Sulich, z policji na Targówku. 

Legionowo: W końcu się doigrał! Tak się kończy lekceważenie zakazów sądowych!

- Kobieta została już przesłuchana. Dochodzeniowiec przedstawił jej zarzut kradzieży i posiadania środków odurzających. - dodaje policjantka. Za kradzież grozi 45-latce do 5 lat więzienia, a za posiadanie narkotyków nawet do 3 lat pozbawienia wolności

Spłonął dom, a to co można było z niego uratować - ukradli złodzieje