Warszawa. Żoliborz będzie słynny w Singapurze

2014-08-19 4:00

Targ śniadaniowy, którego pomysł powstał na Żoliborzu, staje się już marką, promującą Polskę za granicą, m.in. wkrótce stanie się słynny w... Singapurze.

"Targ śniadaniowy", którego pomysł powstał na Żoliborzu, staje się już marką, promującą Polskę za granicą, m.in. wkrótce stanie się słynny w... Singapurze. Lokalna warszawska inicjatywa zjedzenia śniadania na trawie w niezobowiązującej atmosferze i towarzystwie oraz kupowania zdrowych produktów będzie wkrótce reklamowana w przewodniku wydawanym przez Singapore Airlines. Kilka tysięcy klientów linii przeczyta zatem o oryginalnym miejscu i oryginalnej turystycznej atrakcji w Warszawie na Żoliborzu w Ogrodzie Krasińskich. Krzysztof Cybruch, który wymyślił ten specyficzny targ, zastrzegł prawa do nazwy i formuły. Idea rozprzestrzeniła się już w samej Warszawie i w innych miastach. "Targów śniadaniowych" przybywa, ale Żoliborz był pierwszy!

Zobacz: Warszawa. Śmieci zalewają stolicę!

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE