Warszawa. Zwyrol obnażał się w Lesie Bródnowskim. Strażnicy złapali go z rozpiętym rozporkiem

i

Autor: STRAŻ MIEJSKA Warszawa. Zwyrol obnażał się w Lesie Bródnowskim. Strażnicy złapali go z rozpiętym rozporkiem

SZOK

Warszawa. Zwyrol obnażał się w Lesie Bródnowskim. Strażnicy złapali go z rozpiętym rozporkiem

2023-07-28 13:11

Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który obnażał się w okolicach Lasu Bródnowskiego i pobliskiego centrum handlowego. Poszukiwania za zwyrolem trwały kilka dni. Dopiero kolejne zgłoszenie, które wpłynęło do funkcjonariuszy sprawiło, że 56-letni mężczyzna wpadł w ich ręce.

Warszawa. Obnażał się przed ludźmi. Złapali go strażnicy miejscy

W środę, 26 lipca w okolicach godziny 9 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, kolejne, o mężczyźnie, który „zachowuje się nieobyczajnie na przystanku autobusowym”. Osoba zgłaszająca podała dokładny rysopis poszukiwanego.

Mimo, że strażnicy przyjechali na przystanek bardzo szybko, mężczyzny tam nie zastali. Liczyli jednak na to, że nie wsiadł do autobusu i może być niedaleko. Podjęli więc poszukiwania w pobliskim lesie. To była dobra decyzja. Na jednej z ławek, strażnicy dostrzegli leżącego mężczyznę, ubranego dokładnie tak, jak opisywała osoba zgłaszająca − przekazał referat prasowy stołecznej straży miejskiej.

Mężczyzna leżący na ławce nadal miał rozpięty rozporek. Gdy podeszli do niego strażnicy, ten wstał i słysząc to, co mają mu do powiedzenia, przeprosił za swojego zachowanie. Nie potrafił jednak wytłumaczyć, dlaczego tak się zachowywał.

Na 56-latka nałożono przewidziane prawem sankcje, a jego dane trafiły do strażniczych notatników.

Sonda
Czy straż miejska jest potrzebna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany