Masz małe dziecko? Stołeczny ratusz ma ważne ogłoszenie, musisz to zobaczyć

TEST NA OJCOSTWO czyli badanie DNA potwierdzające ojcostwo
Autor: Photos.com

To nie lada gratka dla wszystkich ojców. Już w najbliższych dniach ruszają warsztaty "Moc ojca" podczas których poruszona zostanie trudna tematyka ojcostwa i budowania relacji z dzieckiem. Udział w zajęciach jest darmowy.

Stołeczny ratusz zaprasza wszystkich ojców dzieci w wieku 0-7 na cykl spotkań online – „Moc ojca”. Uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniami z wychowania dzieci oraz nauczyć się jak nawiązać z dzieckiem silną relację. Warsztaty odbywać się będą na platformie Zoom, w trzy kolejne wtorki, od godz. 18 do 21. Cykl wystartuje we wtorek, 24 października. Organizatorzy informują, że zajęcia tworzą jeden blok więc niemożliwe jest uczestnictwo tylko w wybranych dniach. 

Protestowali przed sądem. Policja zrobiła nalot. Są zatrzymani

Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Bliżej Rodziców na Woli II", finansowanego z Dzielnicy Wola. Udział jest bezpłatny. Link do zapisów dostępny jest TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona!

Super Raport 20.11 (Goście: Leszek Miller - były premier, Prof. Jerzy Stępień - były I Prezes TK oraz Maciej Karczyński - były rzecznik KSP i ABW)