Warszawska syrenka: Konkurs fotograficzny! [AUDIO]

2015-07-20 19:28
Pomnik warszawskiej syrenki
Autor: M.Komorniczak/wikipedia.pl/CC BY-SA 3.0 Pomnik warszawskiej syrenki

Warszawska syrenka na zdjęciach - już teraz możesz ją uwiecznić za pomocą aparatu i wziąć udział w konkursie.

Widzisz syrenkę? Zrób jej zdjęcie. W stolicy, 20 lipca, wystartował konkurs fotograficzny „Spis powszechny syrenek warszawskich”. Pomysłodawcą konkursu jest Dom Spotkań z Historią. - Zasady konkursu są proste. Widzisz syrenkę? Zrób jej zdjęcie! Zapamiętaj, gdzie ją spotkałeś i wyślij nam zdjęcie razem z informacją o lokalizacji i opisem na adres syrenka@dsh.waw.pl - czytamy na stronie Domu Spotkań z Historią.

Do konkursu można zgłaszać dowolną ilość zdjęć. Trzeba jednak mieć ukończone 16 lat. - Szukamy nie tylko „nowych” syrenek, ale również nieoczywistych kadrów z tymi, które wszyscy dobrze znamy - informują organizatorzy.

Konkurs "Spis powszechny syrenek warszawskich" podzielony został na dwie kategorie: Tropiciel Syrenek i Moja Syrenka. W pierwszej kategorii zwycięzcą zostanie osoba, która uwieczni najwięcej warszawskich syrenek. W drugiej kategorii, wygrywa osoba, która zrobiła najlepsze zdjęcie.

Zdjęcia, na maila syrenka@dsh.waw.pl, można przysyłać do 20 sierpnia. W tytule maila należy wskazać kategorię, w jakiej bierze udział zdjęcie. Należy zrobić krótki opis fotografii i podać dane kontaktowe do siebie.

Zwycięzców poznamy 29 sierpnia. Na najlepszych czekają nagrody.

Na bazie zdjęć powstanie interaktywna mapa stołecznych syrenek, zawierającą nadesłane fotografie.

Szczegóły zna Paweł Karpiński, reporter Radia ESKA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE