Wbił się głową w renault! Pechowy wypadek skuterzysty w Pruszkowie

2021-10-27 18:29
Skuterzysta rozbił głową renault
Autor: Michał Skuterzysta rozbił głową renault

Koszmarnego pecha miał kierowca żółtego motoroweru, który brał udział w wypadku w Pruszkowie. Mężczyzna dosłownie wbił się głową w auto, które się przed nim zatrzymało. Zespół ratownictwa medycznego zabrał rannego do szpitala.

Do tego niefortunnego wypadku doszło w środowy poranek, około godziny 9. Jak udało się wstępnie ustalić, osobowe renault zatrzymało się przed przejściem dla pieszych na ulicy Prusa w Pruszkowie. Zatrzymanie było na tyle nagłe, że jadący za nim na skuterze mężczyzna nie zdążył odpowiednio zareagować i dosłownie wbił się w tył złotej osobówki. Według relacji świadków, kierowca jednośladu uderzył głową w szybę, która rozsypała się w drobny mak.

Na miejscu zjawiło się pogotowie, straż pożarna i policja. Ulica był całkowicie zablokowana, a inni kierowcy musieli korzystać z objazdów. - Rannego skuterzystę ratownicy zabrali do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Kierowcy renault nic się nie stało. Obaj byli trzeźwi – przekazała Karolina Kańka ze stołecznej policji.

Pirat drogowy wyprzedzał "na trzeciego" na krajowej 65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE