Wstrząsająca zbrodnia pod Warszawą. Syn zamordował matkę, znaną psycholog dziecięcą [ZDJĘCIA]

2021-04-28 19:19
policja
Autor: pixabay.com Stał na wiadukcie w Buszkowie i krzyczał, że nie ma po co żyć! Wtedy wydarzył się prawdziwy cud

Potworna zbrodnia wstrząsnęła małą miejscowością pod Warszawą. Pani Teresa (†54 l.) była cenioną dziecięcą psychoterapeutką, miała gabinet w miejscowym przedszkolu. Tam zawisła kartka z informacją o jej tragicznej śmierci. Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o śmierci mieszkanki starobabickiej gminy – informuje podinsp Ewelina Gromek-Oćwieja. Cała prawda dopiero wyszła na jaw jak policjanci przyjechali na miejsce.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta została zamordowana - potwierdza podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik policji w Starych Babicach. Tragedia rozegrała się w rodzinnym domu, w miejscowości Zielonka-Wieś. Jak ustalili dziennikarze „Super Expressu”, kobieta miała na ciele rany zadane ostrym przedmiotem.

Kto zabił kobietę?!

- Natychmiast o zdarzeniu dyżurny powiadomił prokuratora, który wspólnie z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili czynności procesowe. Technicy kryminalistyki skrupulatnie zbadali miejsce zdarzenia i zabezpieczyli ślady - relacjonuje podinsp. Gromek-Oćwieja. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał syn Teresy B. – Michał (28 l.) 

Zadał siedem ciosów nożem w obronie własnej?

Pościg w lesie

- On miał problemy psychiczne. Gdy przyjechała policja, próbował uciec i ukryć się w lesie - opowiadają nam sąsiedzi. Kilka godzin później policjanci ze Starych Babic zatrzymali 28-latka. - Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut zabójstwa, a sąd aresztował go na trzy miesiące. Za popełnienie tego przestępstwa Kodeks karny przewiduje karę nawet dożywotniego pozbawienia wolności - informuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. We wsi szok i żal. - To była bardzo miła i inteligentna kobieta - wspominają zmarłą sąsiedzi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE