Śmigłowiec LPR w akcji

i

Autor: pixabay.com Śmigłowiec LPR w akcji

Dramat!

Wybuch gazu w Piasecznie! Ciężko ranny robotnik, na miejscu śmigłowiec LPR

2023-07-17 17:38

Wybuch gazu w Piasecznie! Robotnicy pracujący przy przebudowie ulicy Raszyńskiej uszkodzili gazociąg. Z głębokiego wykopu buchnął gaz i zapalił się. Jeden z pracowników został cięzko poparzony. Na miejscu pracowały wszystkie służby: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Piaseczno. Wybuchł uszkodzony gazociąg. 20-latek ciężko poparzony

Do dramatycznych scen doszło w poniedziałek (17 lipca) popołudniu. Wypadek przerwał prace prowadzone przy ul. Raszyńskiej. Podczas robót pękła rura z gazem, który się zapalił. Niestety, w zasięgu wybuchu był młody człowiek. - Po godzinie 15 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku, do którego doszło podczas naprawy drogi. Strażacy udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, a potem przekazali go ratownikom medycznym – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Kamil Styczek z Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Jak dodał, ranny został ewakuowany do szpitala śmigłowcem. Nie wiemy w jakim stanie jest młody drogowiec.

Jak ustaliliśmy, wyciek gazu został zatamowany przez pogotowie gazowe, a strażacy poczekali, aż gaz się wypali. Nie było konieczności ewakuacji pobliskich mieszkańców.

Sonda
Czy znasz lub znałeś kogoś, kto ucierpiał w wybuchu gazu?