Warszawa. Wymień się ubraniami, czyli wielkie wietrzenie szafy

2014-10-09 21:25

W klubokawiarni Znajomi Znajomych w sobotę odbędzie się Ogólnopolska Akcja "Wietrzenie Szaf". W godz. 11-16 można przynieść na Wilczą 58 A własne ubrania, których nie lubimy lub z których wyrośliśmy. Możemy je sprzedać lub wymienić na inne.

W klubokawiarni Znajomi Znajomych w sobotę odbędzie się Ogólnopolska Akcja "Wietrzenie Szaf". W godz. 11-16 można przynieść na Wilczą 58 A własne ubrania, których nie lubimy lub z których wyrośliśmy. Możemy je sprzedać lub wymienić na inne. - Przełom sezonów to doskonała okazja, żeby uporządkować swoją szafę. Akcja "Wietrzenie Szaf" promuje ekologiczne działanie, czyli wymianę rzeczy, które nie są nam już potrzebne. Możemy oddać, wymienić lub sprzedać za niewielkie pieniądze wszystko, co zalega w szafach, na półkach i w szufladach - mówi Weronika Krystoń z Szafa.pl. Wstęp na wymianę jest wolny.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Zobacz: Warszawa. Galas, zrób tu porządek!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE