Totalna demolka

Wypadek na al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Ciężarówka przebiła bariery. Gigantyczne utrudnienia także na kolei

2022-08-12 11:33

W piątek, 12 sierpnia, kilka minut przed godz. 9 doszło do poważnego wypadku na al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Kierujący ciężarówką stracił panowanie nad pojazdem i z dużą prędkością wjechał w bariery energochłonne. Na pasach w obu kierunkach pojawiły się gigantyczne utrudnienia. Co więcej, z naczepy wysypał się piasek, który zsypał się na tory kolejowe.

Wypadek na al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie

Informacja o wypadku na al. Prymasa Tysiąclecia w stolicy wpłynęła do służb ratunkowych około godz. 9 rano. Jak przekazał PAP st. kpt Wojciech Kapczyński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m.st. Warszawy, w piątek rano na Prymasa Tysiąclecia w Warszawie TIR z naczepą uderzył w barierki. Przewróciła się naczepa i zablokowała po jednym pasie w każdą stronę. Nikt nie ucierpiał. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu drogowym - dodał.

"Zgłoszenie dostaliśmy o godz. 9.06. TIR z naczepą, który przewoził piach uderzył w barierki. To było na ul. Prymasa Tysiąclecia. Osób poszkodowanych nie ma" - powiedział w piątek rano PAP st. kpt Wojciech Kapczyński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy.

Dodał, że na miejscu pracuje sześć zastępów PSP, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego, której zadaniem będzie udrożnić ruch. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. "Obecnie po jednym pasie w każdą stronę ul. Prymasa Tysiąclecia jest zablokowane, reszta jest drożna. Na miejscu jest też policja" - zaznaczył st. kpt Wojciech Kapczyński.

Na ten moment ciężko oszacować jak długo potrwają utrudnienia na tym odcinku drogi.

Strażacy i policjanci interweniowali na Pradze-Południe
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany