Ale akcja!

Złodziej samochodów z maską zatrzymany! Był poszukiwany, wpadł w centrum Zielonki pod Warszawą

2022-12-23 22:51

Sensacyjne zatrzymanie! Policjanci złapali w centrum Zielonki koło Warszawy złodzieja, który specjalizował się w kradzieżach samochodów. Miał przy sobie nowoczesny sprzęt do włamywania i uruchamiania pojazdów, a także maskę, za którą ukrywał twarz w czasie kradzieży. 47-latek był poszukiwany, bo na koncie ma karę 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Zielonka. Złodziej z maską zatrzymany. Ukrywał się przed więzieniem

Do akcji doszło w połowie grudnia. Funkcjonariusze z wydziału do zwalczania przestępczości samochodowej w Warszawie i Białymstoku udali się do podwarszawskiej Zielonki, gdzie według posiadanej wiedzy w jednym z mieszkań w centrum miał się ukrywać mężczyzna mający związek z przestępczością samochodową. - Udali się do podwarszawskiej Zielonki, gdzie według posiadanej wiedzy w jednym z mieszkań w centrum miał się ukrywać mężczyzna mający związek z przestępczością samochodową – opisuje akcję sierż. Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji.

Mundurowi sprawdzili też samochód zatrzymanego. Okazało się, że 47-latek używał osobowego bmw do kradzieży innego pojazdu, więc policjanci odholowali pojazd na parking. - Dzięki skutecznym działaniom policjantów, kolejny poszukiwany nie ucieknie od odpowiedzialności za swoje czyny – chwali sukces kolegów sierż. Śniadała.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany