Złodziej złapany na gorącym uczynku. Nieprawdopodobne, co miał w bagażniku auta

2021-01-30 13:00
Złodziej złapany na gorącym uczynku. Nieprawdopodobne, co miał w bagażniku auta
Autor: KRP IV - Bemowo, Wola zatrzymany mężczyzna

Chociaż miał już kilkanaście kradzieży na swoim koncie, tym razem podwinęła mu się noga. 35-latek został przyłapany na gorącym uczynku, jak próbował uciec z wolskiej stacji paliw bez opłacenia rachunku. Przy okazji zatrzymania przez policję, na jaw wyszło kilka ciekawych informacji na temat mężczyzny.

Wpadł podczas kradzieży paliwa

Nawet najlepszemu złodziejowi w końcu podwinie się noga. Tak było w przypadku 35-latka, który został przyłapany na kradzieży paliwa. - Przed godziną 7 policjanci z Woli zostali poinformowani, że na stację paliw przyjechał chryslerem mężczyzna, który został ujęty przez pracownika stacji w związku z kradzieżą paliwa. Na miejscu funkcjonariusze ustalili szczegóły. Okazało się, że 35-latek tankował paliwo do 25 litrowych kanistrów. Kiedy zatankował paliwo zamierzał odjechać, nie płacąc - wyjaśniła kom. Marta Sulowska z wolskiej policji. W bagażniku auta funkcjonariusze oprócz skradzionego paliwa znaleźli też dwie skradzione tablice rejestracyjne.

Złodziej złapany na gorącym uczynku. Nieprawdopodobne, co miał w bagażniku auta
Autor: KRP IV - Bemowo, Wola auto z kradzionym paliwem

Do 16 razy sztuka

Próba kradzieży zakończyła się dla 35-latka zatrzymaniem przez policję. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po zebraniu dowodów na jaw wyszły ciekawe informacje na temat 35-latka. Okazało się, że to nie była jego pierwsza kradzież! - Po przeanalizowaniu zgłoszeń oraz zabezpieczonych nagrań z monitoringu policjanci udowodnili mężczyźnie inne kradzieże, łącznie było ich 16, straty wyniosły ponad trzy tysiące złotych. Mężczyzna działał na trenie Woli i Bemowa. Okazało się również, że 35-latek kradł paliwo na skradzionych wcześniej tablicach rejestracyjnych licząc, że w taki sposób nie zostanie namierzony- przekazała kom. Marta Sulowska. Sprytny 35-latek usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Małżeństwo spłonęło w pożarze mieszkania na Pradze - Południe. Relacja świadków!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE