Viki Gabor postawiła na odważny piercing!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Piercing na twarzy

15-letnia Viki Gabor postawiła na odważny piercing! Pasuje jej kolczyk na twarzy?

2022-07-26 16:46

Viki Gabor (15 l.) to jedna z najmłodszych gwiazd show-biznesu w Polsce. Nastolatka zasłynęła występem na Eurowizji Junior. Potem jej kariera nabrała rozpędu i dziś pojawia się na największych festiwalach. Z uwagi na swój dojrzały wygląd, Viki musi mierzyć się z krytyką, a nawet hejtem ze strony internautów. Dziewczyna jednak niespecjalnie się tym przejmuje. Ostatnio zrobiła sobie odważny kolczyk na twarzy!

Viki Gabor to piosenkarka, której ogromną popularność przyniosło zwycięstwo w 17. edycji Eurowizji Junior. Dziewczyna podbiła serca widzów oraz jurorów. Po tym sukcesie jej kariera nabrała tempa i niedługo później wydała swój debiutancki album studyjny. Viki była również uczestniczką show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym wcieliła się w sławy takie jak Ariana Grande, Rihanna, Mariah Carey, Whitney Houston czy Michael Jackson. Dziewczyna bez wątpienia świetnie radzi sobie w branży rozrywkowej.

Nie da się jednak ukryć, że zaledwie 15-letnia wokalistka budzi wiele kontrowersji. Internauci już wcześniej zarzucali jej, że zamiast skupić się na nauce, woli rozwijać karierę. Niejednokrotnie pojawiały się również komentarze dotyczące jej dojrzałego wyglądu, odważnych strojów czy mocnego makijażu. Wielu internautów uważa nawet, że Viki poddała się zabiegowi powiększania ust. W rozmowie z "Super Expressem" nastolatka zdementowała te plotki, ale co poniektórzy nadal nie do końca wierzą jej słowom.

Ostatnio dziewczyna zdecydowała się na odważny piercing. Zrobiła sobie kolczyk w nosie, a efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani zaczęli dopytywać, czy piercing jest prawdziwy, na co młoda wokalistka odpowiedziała twierdząco.

Viki Gabor z kolczykiem w nosie

i

Autor: Instagram/@vikigaborofficial

Myślicie, że kolczyk w nosie jej pasuje?

Tak prezentowała się Viki Gabor jako Rihanna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Viki Gabor w ogniu ostrej krytyki internautów. Stanowcza odpowiedź gwiazdy
Sonda
Masz piercing w obrębie twarzy?
Nasi Partnerzy polecają