21. urodziny Pytania na śniadanie

i

Autor: Gałązka/AKPA

"Pytanie na śniadanie"

Tak wyglądali prowadzący "Pytania na śniadanie" w dzieciństwie. Pokazano zaskakujące zdjęcie. Zgadniecie kto to?

2023-09-02 12:30

Na widzów "Pytania na śniadanie" czekają w sobotnim wydaniu wielkie niespodzianki. Poranny program TVP2 obchodzi 21. urodziny, więc to doskonała okazja na wspominki. W związku z tym widzowie śniadaniówki w sobotę, 2 września mogą spodziewać się wielu niespodzianek. Na profilu na Instagramie pojawiła się wielka zagadka dla fanów programu.

21. urodziny "Pytania na śniadanie" 2 września w TVP2

„Pytanie na Śniadanie” na antenie Telewizji Polskiej towarzyszy Polakom od 21 lat. To jeden z najbardziej lubianych programów porannych Polaków. Już od 2002 roku gości na antenie polskich widzów, gdzie prowadzący poruszają ważne tematy dotyczące między innymi zdrowia, macierzyństwa, pracy i życia codziennego. I właśnie w sobotę, 2 września program "Pytanie na śniadanie" będzie świętować 21. urodziny. W związku z tym w studiu pojawią się wszyscy prowadzący, czyli: Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Izabella Krzan, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski.

"Dzień dobry Kochani! Dziś obchodzimy 21. urodziny Pytania na śniadanie. Zapraszamy do wspólnego świętowania punktualnie o 7:30 w TVP2" - czytamy na oficjalnym profilu programu na Facebooku. Jakie niespodzianki czekają na fanów śniadaniówki? "W programie m.in.: - Porozmawiamy o najsłodszych kulinarnych wspomnieniach z dzieciństwa naszych prowadzących,- Pokażemy co Was śmieszyło w programie przez ostatni rok,A także sprawdzimy waszą wiedzę! Jak dobrze znacie „Pytanie na śniadanie”?" - zapowiadają na Facebooku.

Tak prowadzący świętują urodziny "Pytania na śniadanie"

Podczas emisji sobotniego wydania "pytania na śniadanie" pojawili się wszyscy prowadzący. Zasiedli przy jednym stole i rozmawiali o... szarlotce. Wspominali to ciasto ze swoich domów rodzinnych. Z kolei na Instagramie programu jest zagadka dla fanów śniadaniówki. Czy rozpoznajesz prowadzących z tych zdjęć?

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

QUIZ. Czy Monika Richardson ma przed Tobą tajemnice?! Sprawdź, co wiesz o prezenterce TVP

Pytanie 1 z 10
Kto jest bratem ciotecznym Moniki Richardson?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany