Artur Orzech

i

Autor: AKPA Artur Orzech - dlaczego nie komentuje już Eurowizji?

Niespodziewana informacja

59-letni Artur Orzech został ojcem! Podzielił się z fanami wzruszającym wyznaniem. "W jednej chwili wszystko..."

2023-07-11 19:01

Artur Orzech został tatą. 59-letni dziennikarz pochwalił się tą informacją we wtorek na swoich mediach społecznościowych. Ekspert od Eurowizji zdobył się również na poruszające wyznanie. Łzy cisną się do oczu. Poznajcie szczegóły!

Artur Orzech to jeden z najbardziej uznanych i popularnych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Przez lata związany był z Telewizją Polską, serca telewidzów skradł jako ekspert i komentator konkursu Eurowizji. Prowadził również kultową "Szansę na sukces". W 2021 roku odszedł z telewizji. Dziennikarz bardzo rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym, we wtorek zrobił jednak wyjątek. Niepodziewanie, pochwalił się bowiem, że został tatą.

Artur Orzech został tatą. Wzruszające słowa!

We wtorek dziennikarz podzielił się ze światem radosną nowiną - został ojcem. W mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie dziecięcej rączki, która trzyma jego palec. Pod postem napisał wzruszające słowa.

- W jednej chwili wszystko, co uważałem za ważne, przestaje być tak istotne. Najlepiej przeżyte dwa lata mojego życia. Następne przed NAMI. Dziękuję, Mila. Ty wiesz - napisał na Facebooku

Zobacz poniższą galerię: Artur Orzech nie był w stanie wyjść na scenę!  

Wieczorny Express Orzech
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany