Adam Ferency wdał się w romans z 30 lat młodszą aktorką! Tak zareagował na wieści o ciąży

2023-09-26 14:44

Adam Ferency to jeden z najbardziej znanych aktorów. Ogromną popularność przyniósł mu serial "Niania", gdzie wcielił się w rolę sympatycznego lokaja. Na planie jednego z seriali poznał 30 lat młodszą aktorkę, Patrycję Soliman. Połączyło ich gorące uczucie, a jego owocem okazał się potomek.

Adam Ferency był nietrzeźwy na spotkaniu

i

Autor: AKPA Adam Ferency był nietrzeźwy na spotkaniu

Adam Ferency należy do grona jednych z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Choć aktor zazwyczaj wciela się w role czarnych charakterów. Wyjątkiem była rola w kultowym serialu "Niania", gdzie mogliśmy oglądać jako sympatycznego i zabawnego lokaja. Aktor bardzo dba o swoją prywatność i na próżno szukać informacji o jego życiu prywatnym. Jednak przed laty wdał się w romans, o którym mówiła cała Polska!

Adam Ferency wdał się w romans z 30 lat młodszą aktorką! Tak zareagowała na wiadomość o ciąży

W 2005 roku media rozpisywały się o płomiennym romansie aktora z Patrycją Soliman. Poznali się na planie serialu i od razu między nimi zaiskrzyło. Owocem romansu jest dziecko. Na informację o ciąży nie zareagował najlepiej. Jednak wspiera je finansowo. Patrycja Soliman przed laty udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o macierzyństwie.

- Nigdy nie miałam dylematu: kariera czy dziecko. Los zdecydował za mnie, ale cieszę się, że stało się, jak się stało - mówiła Patrycja Soliman w rozmowie z "Twoim Imperium". 

Mimo braku wierności i kryzysu żona aktora, Małgorzatą Dziewulską wybaczyła mu i trwają przy sobie nadal z dala od światła i błysku fleszy.

Zobacz poniższa galerię:

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Nasi Partnerzy polecają