Adam Zdrójkowski przyłapany na rance z 16-latką

i

Autor: AKPA/NIEMIEC, Instagram/@vanessarojewska

Przyjaźń czy kochanie?

Adam Zdrójkowski przyłapany na "randce" z 16-latką! To piękna influencerka

2022-08-16 19:02

Adam Zdrójkowski (22 l.) od rozstania z Wiktorią Gąsiewską (23 l.) wiedzie życie szczęśliwego singla. Aktor niedawno został przyłapany na spotkaniu z 16-letnią influencerką Vanessą Rojewską. Para doskonale czuła się w swoim towarzystwie i wymieniała uśmiechy.

Adam Zdrójkowski ma nową sympatię? Paparazzi przyłapali go na spotkaniu z 16-letnią modelką i influencerką. Zdjęcia ze kolacji pojawiły się na portalu Pudelek.pl. Widać na nich, że aktor i jego towarzyszka spędzili bardzo miły wieczór. Oboje szeroko się uśmiechali, racząc się azjatyckim jedzeniem. Po kolacji i przypadkowym spotkaniu z koleżanką aktora, para wsiadła do samochodu i odjechała w nieznanym redakcji portalu kierunku.

Kim jest nowa koleżanka Zdrójkowskiego?

Pudelek ustalił, że pięknością, która towarzyszyła w poniedziałkowy wieczór Zdrójkowskiemu jest Vanessa Rojewska. Mimo młodego wieku może ona pochwalić się sporą popularnością w sieci. Na Instagramie obserwuje ją ponad 124 tysiące fanów. Piękna 16-latka, która aktualnie uczy się w liceum, marzy, by w przyszłości zostać aktorką. Uczęszcza na zajęcia teatralne oraz pobiera lekcje śpiewu. Co ważne, nastolatka zdobyła już pierwsze aktorskie doświadczenie. Vanessa zagrała epizody m.in. w "The End" czy filmie "Święta inaczej", gdzie poznała Zdrójkowskiego.

Przeczytaj także: Zdrójkowski już pocieszył się po rozstaniu z Gąsiewską. Koniec samotności! Wspólne zdjęcie w łóżku, sama słodycz

Co łączy Zdrójkowskiego i piękną Vanessę? Aktor na swoim Instagramie udostępnił kilka kadrów oraz wyraźnie rozbawiony napisał "xD" i podziękował za ładne zdjęcia jego samochodu. Wygląda więc na to, że jego i Rojewską nie łączy nic więcej, niż tylko przyjaźń.

Zobaczcie, jak wygląda koleżanka Zdrójkowskiego.

Sonda
Lubisz Adama Zdrójkowskiego?
Tak bardzo spieszył się na randkę, że stracił prawo jazdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE