Adriana Kalska trzyma tajemniczy rulon i puszcza wielkiego dymka

i

Autor: Instagram/@adriana.kalska.official

Co to jest?

Adriana Kalska trzyma tajemniczy rulon i puszcza wielkiego dymka. "To nie jest to co myślicie"

2022-07-24 10:31

Adriana Kalska (36 l.) pochwaliła się w sieci zaskakującym zdjęciem. Piękna aktorka w kłębach dymu wzbudziła ciekawość internautów. Czym jest tajemniczy rulon w dłoni gwiazdy "M jak miłość"? Odpowiedź na to pytanie może Was zaskoczyć.

Adriana Kalska jest jedną z najbardziej lubianych aktorek. Sławę przyniosła jej rola w serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Izy, ukochanej Marcina Chodakowskiego. Partnerem Ady w produkcji TVP jest Mikołaj Roznerski. W 2018 roku uczucie z planu przeniosło się do prawdziwego życia. Przez prawie trzy lata aktorzy tworzyli bardzo udaną parę. Niestety, jak to w życiu bywa, ich miłość zniszczyła zazdrość

Od rozstania Kalskiej i Roznerskiego minęło już kilka miesięcy i wygląda na to, że każdy ułożył już sobie życie na nowo. Mikołaj niedawno został przyłapany na badmintonie z synem, natomiast Adriana pokazała fanom siebie w oparach dymu. 

Cześć piątku ? to nie jest to co myślicie.. hehe ?? to ekologiczne, ziołowe kadzidełko odstraszające komary. Warto czasem okadzić się czymś innym, zdrowszym, niż zaczadzić chemią ? Komary mnie nie pogryzły (o dziwo!) co w moim przypadku nie jest normalne ?? Fot. @piotrpiesiak ? - podpisała serię zdjęć Adriana Kalska.

Sprawne oko operatora filmowego i fotografa Piotra Piesiaka perfekcyjnie uchwyciło moment. Fani aktorki byli zachwyceni:

- Olśniewająca uroda i boski uśmiech ?❤️❤️ Po prostu cudowna?❤️❤️

- hola, hola??? ale zmysłowo, pięknie❤❤❤❤

- Pięknie Pani wygląda taka uśmiechnięta ??? - pisali w komentarzach. 

Co sądzicie o takim sposobie odstraszania komarów? Działa? Dajcie znać w komentarzach!

Obejrzyj zdjęcia Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego w naszej galerii!

Sonda
Co robisz, by odstraszyć komary?