Adrianna Kalska cierpi po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim? To zdjęcie to dowód

2022-01-19 15:17
M jak miłość odc. 1637. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1637. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Adrianna Kalska (36 l.) i Mikołaj Roznerski (38 l.) stanowili jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Po 4 latach bycia razem podjęli decyzję o rozstaniu. Jak dziś czuje się aktorka „M jak miłość”? Gwiazda zdradziła to na Instagramie.

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska początkowo stanowili zgrany duet aktorów na planie „M jak miłość”. Z ich koleżeństwa zrodziła się miłość, podobna do tej, jaką możemy obserwować również pomiędzy ich bohaterami w serialu. Rok później Ada i Mikołaj zaręczyli się w romantycznych okolicznościach. „Jej w pierwszej chwili z wrażenia odjęło mowę. Ale gdy odzyskała głos, bez wahania powiedziała: tak” - opowiadał aktor. Sielanka trwała niecałe 4 lata. Jakiś czas temu, media obiegła informacja o rozstaniu tej uroczej pary. Adrianna Kalska zdecydowała się oficjalnie potwierdzić medialne doniesienia i zaznaczyła, że nie zamierza odnosić do tej sprawy w przyszłości. Ostatnio jednak dodała na Instagram pewną niepokojącą grafikę. Czy w ten sposób chciała wyrazić ubolewanie po stracie ukochanego?

Zobacz: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski NIE SĄ JUŻ RAZEM! To naprawdę koniec!

Adrianna Kalska cierpi po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim?

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski unikali blasku fleszy i nieczęsto opowiadali o łączącym ich romantycznym uczuciu. Tym razem poczuli się jednak odpowiedzialni, aby opowiedzieć fanom prawdę o ich rozstaniu.

- Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała Kalska na Instagramie.

Wydawało się, że temat już powoli ucicha, gdy nagle Adrianna Kalska udostępniła wymowną grafikę. Czy ma ona sugerować pogorszenie się jej nastroju związane z rozstaniem z ukochanym?

Zobacz niżej galerię: M jak miłość. Adriana Kalska przerwała milczenie po ogłoszeniu rozstania z Roznerskim. Napisała o innej kobiecie, która zniszczyła związek!

Adrianna Kalska
Autor: @adriana.kalska.offical
Sonda
Masz nadzieję, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pogodzą się?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE