Agata Buzek

i

Autor: EASTNEWS/AKPA

Agata Buzek pierwszy raz o najtrudniejszym momencie w życiu

2017-01-06 12:16

Agata Buzek rzadko udziela wywiadów, a jeśli już to robi, to zwykle nie odnosi się do ciężkiej choroby, jaką przeszła. Teraz jednak z ust aktorki padły bardzo poruszające słowa.

W młodości Agata Buzek cierpiała na ziarnicę, czyli nowotwór układu chłonnego. Aktorka nie lubi o tym mówić, jednak w wywiadzie dla Magdy Mołek zdradziła, jaki był dla niej najważniejszy życiowy moment. - Jeśli potraktować to jako przekaz, coś ważnego, otwierającego, budującego, to mam jedno takie zdarzenie. Przyszły mi do głowy cztery sprawy, ale trzy nie kończą się dobrze. Ta czwarta tak. To jest moja choroba w dzieciństwie. I myślę, że przeszłam przez to i wyszłam z tego tylko dzięki moim rodzicom. Dzięki temu, jacy są, jacy dla mnie byli. Jak nigdy nie pozwolili mi się załamać, jak nigdy nie dali mi odczuć swojego własnego strachu, tej groźby, która nade mną wisiała przez te wszystkie lata. Tylko i wyłącznie ich siła, ich nadzieja, ich wiara, energia, ich nadludzki moim zdaniem wysiłek spowodowały, że ja miałam emocjonalną, psychiczną siłę, żeby przez to przejść. Myślę, że były dziesiątki momentów, w których gdybym się poddała, to by się nam nie udało - przyznała.

To bardzo szczere i pouczające słowa. Buzek zawsze mówiła, że życie dla niej ma ogromną wartość i zdaje sobie sprawę, że jest śmiertelna.

Zobacz: Radek Pestka w PORNO. Szokujące zdjęcia modela

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE