Szokujące wyznanie

Powaliło nas, gdy poznaliśmy prawdę o bracie Agaty i Pauliny Młynarskich! Jest strasznie uzależniony

2023-06-30 4:35

Agata Młynarska i jej siostra Paulina Młynarska są córkami słynnego polskiego poety Wojciecha Młynarskiego. Mało kto wie, że legendarny artysta miał także syna Jana, który odnosi spore sukcesy muzyczne. Jan Młynarski niedawno nagrał płytę, która ma szokujący tytuł. W rozmowie z portalem dziennik.pl brat Agaty i Pauliny Młynarskich opowiedział swoim uzależnieniu. Muzyk zdobył się na odważne wyznanie. Kim jest Jan Młynarski?

Kim jest Jan Młynarski, brat Agaty Młynarskiej i Pauliny Młynarskiej i syn Wojciecha Młynarskiego?

Agata Młynarska i Paulina Młynarska to od kilkudziesięciu lat dobrze znane postacie w polskim show-biznesie. W cieniu znanych sióstr i słynnego ojca Wojciecha Młynarskiego (tu przeczytasz, kim był Wojciech Młynarski) zawsze znajdowało się najmłodsze dziecko słynnego poety i autora tekstów. Jan Młynarski szedł swoimi drogami, ale w trudnych chwilach rodzina mogła na niego liczyć. Rodzeństwo wspólnie opiekowało się chorym ojcem. -  Musimy sobie na nowo poukładać świat bez Taty, który był niesamowicie mocną osobowością. To nie będzie łatwe - mówiła po śmierci ojca Paulina Młynarska w rozmowie z "Show". - Byliśmy we trójkę, więc wtedy naprawdę błogosławiłam los, że mam rodzeństwo - dodała. - Dawniej darliśmy ze sobą koty, między nami była też spora różnica wieku. Dzięki bratu i siostrze mogliśmy podzielić się tą opieką. Wiedziałam, że kiedy ja byłam zajęta albo wyjeżdżałam, oni przejmą obowiązki. Ja byłam na miejscu, kiedy oni nie mogli - zdradziła dziennikarka i aktorka, która podobnie jak jej siostra - Agata Młynarska - jest osobą dobrze znaną kilku pokoleniom Polaków. Inaczej jest z ich bratem. Kim jest Jan Młynarski? Mężczyzna przypomniał o sobie, nagrywając płytę o szokującym tytule "Narkotyki". W rozmowie z dziennikiem.pl syn Wojciecha Młynarskiego opowiedział o swoim uzależnieniu. Na szczęście nie od narkotyków. 

Dalsza część tekstu pod galerią "Jan Młynarski z siostrami: Agatą Młynarską i Pauliną Młynarską"

Jan Młynarski o uzależnieniu: "Od wielu lat"

Niestety okazało się, że Jan Młynarski pali papierosy. - Kampanie antynikotynowe do ciebie nie przemawiają?- spytał brata Agaty i Pauliny Młynarskich dziennikarz. - Co zrobić, przyzwyczajenie - odparł. Mamy nadzieję, że muzyk zerwie z tym okropnym nałogiem (tu możesz przeczytać, jak rzucić palenie). Papierosy to niejedyne uzależnienie Jana Młynarskiego. Na szczęście to drugie nie jest tak szkodliwe. - Narkotyki to piosenki. Mamy do czynienia z bardzo pojemnym słowem, które odnosi się do substancji odurzających, ale może być też metaforą i jest nią na tej płycie. Stąd tytuły utworów – "Haszysz", "Opium", "Nikotyna", "Morfina". Każda z wymienionych piosenek liczy ponad 100 lat. Każda opowiada o miłości, no bo przecież miłość też jest narkotykiem. Kontrowersyjny tytuł albumu to dobra okazja, żeby się do czegoś przyznać: od wielu lat jestem uzależniony od piosenek - ujawnił syn Wojciecha Młynarskiego. 

Grób Wojciecha Młynarskiego | Niezapomniani
Listen on Spreaker.