Agnieszka Chylińska na oczach wszystkich wbiła szpilę swojemu mężowi! Marek spali się ze wstydu?!

i

Autor: AKPA Agnieszka Chylińska na oczach wszystkich wbiła szpilę swojemu mężowi! Marek spali się ze wstydu?!

Grubo!

Agnieszka Chylińska na oczach wszystkich wbiła szpilę swojemu mężowi! Marek spali się ze wstydu?!

2022-09-28 16:00

Agnieszka Chylińska i jej mąż Marek są małżeństwem od 12-stu lat. Niedawno media obiegły doniesienia o wyjątkowym prezencie, który otrzymała od swojego ukochanego na rocznicę ślubu. Piosenkarka dobitnie je wyśmiała i wbiła przy tym szpilę swojemu mężowi. Markowi będzie wstyd i się zrehabilituje?

Mąż Agnieszki Chylińskiej nie jest osobą publiczną i stroni od mediów. Małżeństwo wspólnie wychowuje troje małych dzieci, a dwoje z nich wymaga szczególnej troski. Rodzina bardzo chroni swojej prywatności, a o mężu Chylińskiej wiadomo tylko tyle, że ma na imię Marek. Ostatnio w gazecie "Dobry Tydzień" ukazał się artykuł o wyjątkowym prezencie, który przygotował ukochany Agnieszki na ich 12-stą rocznicę ślubu. Z tekstu dowiadujemy się, że Marek zafundował żonie romantyczną podróż we dwoje na Florydę.

Agnieszka Chylińska wbija szpilę mężowi

Wiadomość obiegła niemal wszystkie media i dotarła też do Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka odniosła się do rewelacji tygodnika na swoim Instagramie. Zamieściła w sieci filmik z rozmowy ze swoją menadżerką.

- Podobno mąż mi zafundował wycieczkę, wiesz? - rzuciła rozbawiona Chylińska.

- Myślę, że on ci nigdy nic nie zafundował. Haha to się wytnie - odpowiedziała rozbawiona agentka.

Piosenkarka odpowiedziała jej, że nie widzi powodu, żeby to wycinać, bo po prostu takie są fakty.

- To jest prawda. Nawet we Fromborku nie byliśmy razem. Ja bym chciała, żeby mąż mnie zaprosił do Fromborka - mówi Agnieszka. Dodała też, że wcale nie marzy jej się wyjazd do wielkiej Ameryki, bo najbardziej lubi wypoczywać w Polsce. - Może ludzie myślą, że ja jako gwiazda potrzebuję Florydy do szczęścia. A poza tym, że mąż mi funduje. Ludzie nie rozumieją, że ja sobie sama wszystko funduję - oświadcza Agnieszka.

Przy okazji wbiła szpilę mężowi mówiąc, na jakie prezenty od niego może liczyć.

- Myśmy kupili pelet w dobrej cenie. Więc ja od męża na 48. rocznicę ślubu, bo tak się czuję, mam pelet w bardzo dobrej cenie - śmieje się Agnieszka.

No cóż, prezent może nie należy do najbardziej romantycznych, ale za to jest bardzo pożyteczny. A w obecnym kryzysie energetycznym można by nawet stwierdzić, że jest "tak jakby luksusowy". Myślicie, że zawstydzony Marek zabierze żonę do tego Fromborka?

Sonda
Lubisz muzykę Agnieszki Chylińskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE