Agnieszka Chylińska, wspominając bolesne sytuacje sprzed lat, nawiązała do "Mam talent". Mówi o "podkładaniu łba"

2024-02-21 19:08

Agnieszka Chylińska rzadko wraca po początków swojej kariery, gdyż nie był to najłaskawszy dla niej czas. Emocje z tamtego okresu już wielokrotnie przełożyła jednak na język muzyki. Przez wiele lat teksty jej piosenek mówiły o bólu w tak autentyczny sposób, że wręcz czuło się jej cierpienie. Teraz w jednej z rozmów wróciła do tego w kontekście programu "Mam talent".

Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA

Już za kilkanaście dni rusza nowa edycja "Mam talent". Program przeszedł w ostatnim czasie spora metamorfozę - zmienili się prowadzący oraz dwoje jurorów. Jedno wydaje się tam być niezmienne w hicie TVN - Agnieszka Chylińska. W rolę jurorki wciela się od pierwszej edycji talent show, i chyba trudno byłoby sobie choćby wyobrazić ten program bez szalonej artystki. Bywa surowa, ale zawsze z szacunkiem podchodzi do uczestników. Potrafi rozbawić, pocieszyć i rozładować stres. Na te umiejętności wpływ z pewnością mają indywidualne cechy charakteru, ale także doświadczenia wokalistki. Chylińska nie ukrywa, że nie zawsze było różowo, a jej młodzieńczy bunt miał bardzo silne podstawy.

Chylińska wróciła wspomnieniami do bolesnych doświadczeń

W niedawnej rozmowie z Vivą Agnieszka wróciła na chwilę do czasów, kiedy sama regularnie poddawana była ocenie. Mimo że od tamtej pory minęło wiele lat, a ona stała się wielką gwiazdą i osobą, której zdanie się liczy, wspomnienia nadal są bolesne. "To były okrutne czasy, w których musiałam wysiedzieć cały ten czas, w którym wielki szef wytwórni wsłuchiwał się w moje możliwości. I siał różnego rodzaju uwagi, jako ta najmądrzejsza głowa. A ja słuchałam na bieżąco tego, co uważa ktoś, kto mnie ocenia. To było strasznie bolesne" - opowiadała z przejęciem.

Jednak przekuła te bolesne sytuacje, w empatię i szacunek, jakimi obdarza uczestników "Mam talent". Wie, co może uczynić jedno nierozważne słowo, dlatego każdą decyzję podejmuje z ogromną odpowiedzialnością za drugiego człowieka. "Jeżeli dziś o coś jestem mądrzejsza, to na pewno o to, że jeżeli komuś daję "nie", to już mam to naprawdę przemyślane. Ja chcę z tych ludzi być dumna, chcę za nich ręczyć. I nawet podkładać za nich swój łeb" - zapewnia. 

Najpierw były łzy, ale liczy się finał. Agnieszka Chylińska w Esce Rock

Quiz. Nosowska czy Chylińska? Jak dobrze pamiętasz piosenki ikon polskiego rocka?

Pytanie 1 z 20
Piosenkę „Cisza, ja i czas” śpiewała:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki