Agnieszka Kotońska przytula się do syna. "Ojej, a gdzie syn trzyma ręce?!"

2021-07-27 9:03
Agnieszka Kotońska przytula się do syna. Ojej, a gdzie syn trzyma ręce?!
Autor: Instagram Agnieszka Kotońska przytula się do syna. "Ojej, a gdzie syn trzyma ręce?!"

Agnieszka Kotońska (44 l.) to jedna z największych gwiazd stacji TTV. Wraz z mężem i synem wzięła udział w show "Gogglebox. Przed telewizorem" i dzięki temu, zna ją niemal cała Polska! Agnieszka swoje życie relacjonuje w sieci, gdzie pokazała zdjęcie z ukochanym synem Dajanem. Mężczyzna obejmuje mamę, jednak jego ręka powędrowała w niepokojące dla internautów miejsce! "Ojej, a gdzie syn trzyma ręce?!" - grzmią w komentarzach.

Agnieszka Kotońska jest osobą bardzo rodzinną. Jest mocno związana ze swoim ukochanym mężem Arturem i synem Dajanem. Na Instagramie często publikuje rodzinne fotografie i jak sama pisze: - Bez nich nie ma mnie. W jednym z osobistych wpisów wyznała, jaka jest jej rodzina: - Rodzina, najpierw ta w której się urodziłeś i wychowałeś, a potem ta, którą sam stworzyłeś - tylko od Ciebie zależy jaka rodzinę będziesz miał (...) Nie, nie jesteśmy idealną rodziną, bo takich nie ma, kłócimy, płaczemy, śmiejemy się razem, ale na tym opiera się rodzina!! Wspólne tematy do rozmów, do płaczu i do kłótni. Najważniejsze, że razem idziemy przez życie - pisała poruszona Agnieszka Kotońska. Gwiazda "Gogglebox" kocha swoich najbliższych, a szczególna relacja łączy ją z synem Dajanem. To właśnie zdjęcie z nim pokazała się na najnowszej fotografii. Intymne zdjęcie, na którym Agnieszka przytula się do syna, nie przypadło jednak do gustu wszystkim fanom. Jedni są zniesmaczeni, inni zszokowani. Chodzi o dłoń dorosłego syna, która opada na klatkę piersiową mamy.

ZOBACZ: Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?

Agnieszka Kotońska przytula się do syna. "Ojej, a gdzie syn trzyma ręce?!"

Internauci pytają wprost: - Ojej, a gdzie syn trzyma ręce?! Inni w bardziej dosadny sposób zwracają na to uwagę: - Syn trzyma matkę za cyca. Nieźle się bawicie, - Gdzie on trzyma rękę na cycu?, - No niesmacznie to wygląda - czytamy. Zgadzacie się z tymi opiniami? Wielu komentujących broni swoich idoli: - Jak siostra z bratem, - Piękna relacja, cudnie się na was patrzy, - Głodnemu chleb na myśli... To wy jesteście niesmaczni... Nie chcący dotyka piersi mamy... Wielkie mi halo. Poluzujcie gumy z majtek. Zobaczcie, jak wygląda zdjęcie Agnieszki Kotońskiej z Dajanem, o które jest tyle zamieszania.

NIE PRZEGAP: Ciąża jej służy! Anna Dereszowska pokazała, jak wygląda z brzuszkiem

Agnieszka Kotońska z synem
Autor: Instagram Agnieszka Kotońska z synem
Agnieszka Kotońska z synem
Autor: Instagram Agnieszka Kotońska z synem
Gwiazdor „Gogglebox" pokazuje jak spędza czas w domu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE