Włodarczyk ogłosiła to dwa miesiące po narodzinach dziecka. To koniec?!

2021-09-15 9:04
Agnieszka Włodarczyk urodziła
Autor: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk urodziła

Agnieszka Włodarczyk podjęła poważną decyzję, która jest związana z narodzinami jej dziecka. To musiało być trudne, choć aktorka wprost przyznaje, że nie wyobraża sobie tego inaczej. W komentarzach pod wpisem gwiazdy pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy. Rozumiecie decyzję Agnieszki? Szczegóły zdradzamy w dalszej części artykułu.

Od prawie trzech miesięcy Agnieszka Włodarczyk jest mamą małego Milana. Po licznych wpisach na Instagramie widać, że świata nie widzi poza ukochanym synkiem. Chętnie też chwali się wszystkimi ważnymi momentami z ich wspólnego życia, co czasami wywołuje spore emocje w komentarzach, bo aktorka porusza choćby takie kwestie jak karmienie piersią w miejscach publicznych. Tym razem ponownie poruszyła swoich fanów, bo na swoim profilu ogłosiła, że wstrzymuje się z pracą aktorki.

ZOBACZ KONIECZNIE: Partner ciężarnej Agnieszki Włodarczyk OSTRO broni ukochanej. "Pie*dolą, że Aga rozbiła rodzinę". A to dopiero początek przekleństw

Agnieszka wstrzymuje się z pracą

Każdą wolną chwilę aktorka spędza z rodziną. Nie może się nacieszyć słodkim maluszkiem. I właśnie ze względu na Milana podjęła bardzo ważną decyzję.

"Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem🤷‍♀️Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam", napisała na Instagramie i dodaje:

"Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem:)Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm- nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie!"

Do tego wrzuciła urocze zdjęcia jak Milan słodko śpi na jej piersiach. Dla takich właśnie chwil Agnieszka zrezygnowała z na razie powrotu do zawodowych obowiązków. Chociaż wiele jej koleżanek po fachu, już miesiąc po porodzie stawia się na planie zdjęciowym, to jednak Agnieszka nie bierze pod uwagę takiej opcji. Co prawda Włodarczyk od dawna nie była angażowana do większych produkcji. Od lat gra tylko w serialu "Pierwsza miłość". Pojawia się również na deskach teatru.

Sonda
Zgadzasz się z decyzją Agnieszki Włodarczyk?

Czym teraz będzie się zajmować?

Agnieszka ma dużo szczęścia, że ma taki komfort i zaplecze finansowe, że nie musi szybko wracać do pracy, ani stresować się, czy będzie miała wystarczająco dużo propozycji zawodowych. Aktorka ma jednak plan B, nie do końca związany z aktorstwem.

"Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co?Póki co, nie chcę inaczej😜Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba czy nie:)", wyjaśnia.

Już od dawna widać, że Agnieszka wykorzystuje swój profil do reklamy wielu produktów. Szczególnie teraz, gdy została mamą, jest bardzo aktywna w tematyce macierzyństwa. Porusza kontrowersyjne tematy i pokazuje wszystko to co jest związane z opieką nad maluchem.

Ida Nowakowska urodziła. Nagrania ze szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE