Aktorka "Barw szczęśćia" w Playboyu [WIDEO]

2019-01-15 17:04
Ada Fijał
Autor: fotomontaż "SE"

Ada Fijał (43 l.) rozebrała się dla "Playboya". Aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" została gwiazdą lutowego numeru słynnego miesięcznika. Na okładce pozuje w czerwonym kostiumie z głebokim dekoltem i białych kozaczkach. W rękach trzyma natomiast kij. Zapowiada się drapieżna sesja.

- „Ada, to nie wypada!” – śpiewano w międzywojennym szlagierze. Aktorka Ada Fijał na szczęście nie wzięła sobie do serca znanego refrenu. Wręcz przeciwnie: stanęła przed obiektywem Playboya - czytamy na stronie polskiej edycji najsłynniejszego magazynu dla panów. Ada Fijał do tej pory nie słynęła z roznegliżowanych sesji. W 2014 roku wystąpiła w scenie łóżkowej w serialu Polsatu ”To nie koniec świata”. Miała wówczas silikonowe nakładki na piersiach.

Przypomnijmy, że Ada Fijał z wykształcenia jest... stomatologiem. Ma także dyplom aktorki krakowskiej PWST. Razem z mężem Piotrem Walczyszynem wychowuje syna Antoniego (4 l.)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE